MÖBLER / Bord / Soffbord 10695130
*
nr 1069 5130
Soffbord
Teak, längd: 80 cm, djup: 80 cm, höjd: 58, 50/60-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:16:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/11 14:10:35
1
200 kr
14/11 14:12:22
2
150 kr
14/11 14:12:22
1
200 kr (Budbetjänt)
14/11 14:12:52
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord rökbord soffbord teak teakmöbler trä
-
7175 Soffbord
Butlers tray. Bredd: 77 cm, djup: 56 cm, höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:33
-
7152 Soffbord
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Ovalen. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:32
-
7068 Soffbord
Intarsia, Mässingslist. Bredd: 94 cm, djup: 63 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:49
-
7265 Soffbord
målat. Diameter: 80 cm, höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:10
-
5057 Soffbord
nutida, diameter: 78, höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:43
*
Soffbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5130
Soffbord
Teak, längd: 80 cm, djup: 80 cm, höjd: 58, 50/60-tal
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/11 14:10:35 | 1 | 200 kr |
14/11 14:12:22 | 2 | 150 kr |
14/11 14:12:22 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
14/11 14:12:52 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord rökbord soffbord teak teakmöbler trä
-
7175 Soffbord
Butlers tray. Bredd: 77 cm, djup: 56 cm, höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:33 -
7152 Soffbord
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Ovalen. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:32 -
7068 Soffbord
Intarsia, Mässingslist. Bredd: 94 cm, djup: 63 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:49
-
7265 Soffbord
målat. Diameter: 80 cm, höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:10 -
5057 Soffbord
nutida, diameter: 78, höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:43